Bestyrelsen består af 7 bestyrelsesmedlemmer (heraf er valgt en formand og en kasserer) samt et antal suppleanter. I øjeblikket har vi en suppleant, men der er altid plads til flere!
Bestyrelsesmedlemmer og suppleanter vælges til foreningens generalforsamling hvert år i februar.
Formand
Mads Nielsen
Tlf: 26 24 93 51 

 
Kasserer
Pia Samuttis
Mail: kasserer@vindehelsinge.dk

 
Bestyrelsesmedlem
Thomas Ladefoged
Mail: thomas@vindehelsinge.dk
Bestyrelsesmedlem
Stine Søe Daugaard
Mail: stine@vindehelsinge.dk
Bestyrelsesmedlem
Natascha Guliing
Tlf: 20 91 1 02

Mail: natascha@vindehelsinge.dk
Bestyrelsesmedlem
Mie Dehn
Tlf: 30 66 33 64 
Mail: mie@vindehelsinge.dk

 
Bestyrelsesmedlem
Mia Søe Pedersen
Mail: mia@vindehelsinge.dk
Suppleant 
Chrstina Rasmussen
Mail: christina@vindehelsinge.dk

 
Vinde Helsinge Gymnastik- & Ungdomsforening | Rørvej 8 | 4281 Gørlev |